Mikołaj

Utworzono dnia 06.12.2023

Dzieci każdego roku niecierpliwie czekają na spotkanie z Mikołajem, więc tym razem miały okazję zobaczyć się z nim wyjątkowo wcześnie, bo już 4 grudnia. Było to możliwe dzięki wizycie przedszkolaków w Wiosce Mikołaja w Złotym Stoku .

Zaraz po przybyciu na miejsce Pani Elf  zaczęła oprowadzać nas przez cały obiekt, opowiadając ciekawe anegdoty z życia Św. Mikołaja i jego pomocników.

Aby spełniły się nasze najskrytsze marzenia przedszkolaki wraz z Paniami wrzucały pieniążki do magicznej studni, następnie karmiły jabłkami i marchewkami zwierzątka Mikołaja. Wszystkich zaskoczyła  informacja iż to sowy roznoszą listy od dzieci do Św. Mikołaja. Każdy z nas miał okazję z bliska przyjrzeć się jednemu z pomocników poczty Św. Mikołaja i delikatnie go pogłaskać.

Wizyta w Wiosce Mikołaja nie mogła oczywiście obyć się bez spotkania z nim samym! Święty Mikołaj rozmawiał z każdym dzieckiem indywidualnie,rozdawał wszystkim słodkie prezenty. Dzieci w podzięce zaśpiewały mu piosenkę „Mikołaj jedzie samochodem,bo gdzieś zgubił saneczki w tę mroźną pogodę...” Na koniec naszego spotkania Mikołaj zaprosił nas na słodki poczęstunek i ciepłą herbatkę.

Wizyta w Wiosce świętego Mikołaja przeniosła wszystkich w magiczną atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, dostarczyła wiele emocji, a dzieci wyjechały z niej pełne wrażeń i niesamowitych wspomnień.

Mikołaj

Utworzono dnia 06.12.2023, 10:22