POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA – ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Utworzono dnia 23.06.2024

Dnia 20  czerwca w przedszkolu  odbyło  się  uroczyste  pożegnanie  naszych  najstarszych  Sówek,  które  wyfruwają  z  przedszkola i  od  września będą dumnymi  pierwszoklasistami. Czas  w  przedszkolu  szybko  minął i przyszedł czas  wakacji.  W  tym  ostatnim dniu  dzieciom  towarzyszyli  rodzice,  którzy   podziwiali  swoje pociechy  w  ostatnim  już  przedstawieniu    pt.:  „Wyprawa  pociągiem,  czyli  pożegnanie  przedszkola”. Przedszkolaki  prezentowały  to,   czego  nauczyły   się w  przedszkolu:  śpiewały, tańczyły  i grały na instrumentach.  Otrzymały też   prezenty  od    młodszych  kolegów, a  pani dyrektor  rozdała  wszystkim sówkom  pamiątkowe  dyplomy i podziękowania  dla rodziców  za  ich wkład  w  życie  przedszkola. Po  poczęstunku  przyszedł  czas  na  atrakcje, które  przygotowały  mamy  starszaków. Były  przekąski, tańce, kolorowe zabawy, przeciąganie liny, tatuaże,  warkoczyki,  bańki oraz balony.  Serdecznie   gratuluję  dzieciom  dotychczasowych  osiągnięć i  życzę   samych sukcesów  w  szkole  oraz  bezpiecznych  i wspaniałych  wakacji.  Rodzicom  dziękuję  za prezent  do  przedszkola,  współpracę  i  zaangażowanie  w przygotowaniu  dodatkowych  atrakcji.

Oprac. Barbara Bugno

POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA – ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO