Wigilia

Utworzono dnia 20.12.2023

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, to czas pełen radości, nadziei i życzliwości dla drugiego człowieka, gdzie milkną wszystkie waśnie i spory.

W dzień przedszkolnej Wigilii 20 grudnia 2023 roku w całym przedszkolu panowała radosna i ciepła atmosfera. Magiczny czas udzielił się dzieciom i wszystkim pracownikom przedszkolaka. Świąteczne dekoracje ozdobiły całą placówkę, a przedszkolaki przebrane za aniołki,pastuszków i królów z niecierpliwością oczekiwali na swój występ Jasełkowy.

Słuchanie kolęd i pastorałek wprowadziły wszystkich zebranych w świąteczny nastrój. Dopełnieniem Jasełek były życzenia bożonarodzeniowe złożone przez Panią dyrektor -Joannę Beśkę,Panią z Rady Rodziców oraz Panią sołtys ze Ścinawy Nyskiej -Justynę Urbańską,dla dzieci i pracowników przedszkola. Dziękujemy sołtysom Ścinawy Małej i Ścinawy Nyskiej za słodki poczęstunek, który przynieśli dla naszych przedszkolaków. Dziękujemy również naszym rodzicom za pyszny  poczęstunek.

Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i świątecznych zwyczajów lecz, również wzmacniają bliskie i serdeczne relacje między sobą i najbliższymi.

Wigilia

Utworzono dnia 20.12.2023, 18:56