KONKURS PLASTYCZNO - EKOLOGICZNY PT.: „ŚCIEŻKA EDUKACYJNA W MOJEJ OKOLICY”

Utworzono dnia 08.06.2022

„Ścieżka  edukacyjna  w  mojej  okolicy”  to  konkurs  plastyczno-  ekologiczny  dla  grup  przedszkolnych  w  naszej  gminie, który  został  zorganizowany  w  ramach  innowacji  pedagogicznej.  W konkursie  wzięło  udział  8  grup przedszkolnych  z :  Korfantowa,  Przechoda,  Ścinawy  Nyskiej  i  Węży. Laureatów  wybrała  Dyrektor  Zespołu  Szkolno – Przedszkolnego  w  Ścinawie  Małej – pani  Joanna  Beśka. Prace,  które  wpłynęły  na  konkurs  były bardzo zaskoczyły swoją  pomysłowością,  doborem  barw i  niepowtarzalnością.  Każda  została wykonana  ciekawymi  technikami  plastycznymi,  niektóre  nawet były  przestrzenne i wykorzystywały  materiał  przyrodniczy. Dlatego  pani dyrektor  postanowiła,  że  wszystkie prace  zasługują  na to,  aby  zająć  punktowane  miejsca.

Tak  więc z   I  miejsca   ucieszyły się  grupy:  „Motylki”  i pani Iwona  Filipek  z  Korfantowa,  „Biedronki” i pani  Monika  Czajkowska ze  Ścinawy  Nyskiej i  „Krasnoludki”  i  pani  Barbara  Bugno  z  Węży.

II  miejsca  zajęły  dwie  grupy  o  identycznie  brzmiącej  nazwie- „Sówki”  z  Korfantowa  i  Ścinawy  Nyskiej  wraz  z  paniami: Sylwią  Pomietło i Anną  Mariowską.

III  miejsca  zdobyły:  „Grupa  Mieszana”  i  pani  Izabela  Wajda  z   Przechoda  oraz  „Żabki”  i  pani  Krystyna  Kowalska  i    „ Pszczółki” z  panią    Ireną  Bentkowską -   obie  z Korfantowa.

Nagrody  za  wspaniałe  prace  konkursowe  ufundowali  sponsorzy  z Korfantowa:  Kwiaciarnia  „Irys”,  Zakład  Stolarski   „Schodek”  oraz pani  Dyrektor Zespołu  Szkolno- Przedszkolnego  w  Ścinawie  Małej.  Serdecznie  dziękujemy  sponsorom  i  grupom  przedszkolnym   za  udział  w  konkursie.

Oprac.  Barbara  Bugno

KONKURS PLASTYCZNO - EKOLOGICZNY PT.: „ŚCIEŻKA EDUKACYJNA W MOJEJ OKOLICY”

Utworzono dnia 08.06.2022, 18:36